• Informácia o voľnom pracovnom mieste

• Riaditeľ Základnej školy s materskou školou Čerhov informuje o voľnom pracovnom mieste

na pracovnú pozíciu:

Upratovačka v MŠ

Požadované doklady:

- žiadosť o prijatie do zamestnania,

- profesijný životopis,

- doklady o vzdelaní

Súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre potreby prijatia do zamestnania v zmyslezákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonovv znení neskorších predpisov.

Druh pracovného pomeru :- na dobu určitú od 02.10.2023 do 31.08.2024

Pracovný úväzok : 72%

• Zo života MŠ - poznávame profesie

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Zo života MŠ - poznávame profesie.

Tentoraz sme sa venovali pracovnej náplni vybraných profesií, ktoré sú deťom najbližšie, pričom sme využívali digitálnu technológiu v kombinácii s dramatizáciou a rozvíjaním jemnej motoriky. Spoločne strávený čas sme si spestrili aj pobytom na čerstvom vzduchu.

• Cestovné - možnosť vyplácať na bankový účet

v tomto školskom roku bude možnosť vyplácať cestovné náklady detí MŠ (predškoláci) a žiakov ZŠ aj na bankový účet.

Potrebné tlačivo si môžete vyzdvihnúť v škole, alebo si ho vytlačiť (viď foto) a doručiť triednemu učiteľovi do 30.9.2023.

RNDr. Viliam Nadzon - riaditeľ školy

• Súkromná ZUŠ Bačkov - ponuka

• Súkromná základná umelecká škola Bačkov ponúka v školskom roku 2023/2024 svoju činnosť aj v našej škole.Potrebné informácie nájdete na letáku, alebo sa môžete informovať u triedneho učiteľa.Na zápis je potrebné vyplniť prihlášku, ktorú si vyzdvihnete v škole najneskôr do zajtra 22.9.2023.

• Zber gaštanov 2023

• Vážení rodičia, milé deti...

oznamujeme Vám, že zber gaštanov potrvá do 6.10.2023.

Po tomto termíne už nebude možné pripísať gaštany na meno žiaka.

Gaštany prosíme odovzdať vo vreci/taške/škatuli s menom žiaka a triedou, na ktorého budú pripísané.

• Plenárne zasadnutie rodičovského združenia 2023/2024

• Vážení rodičia!

Dňa 19.9.2023 (t.j. v utorok) o 16.00 hod. sa uskutoční plenárne zasadnutie rodičovského združenia v budove školy.Vaša účasť je dôležitá, aby ste boli informovaní o všetkých zmenách, ktoré nás v tomto roku čakajú.

Riaditeľstvo ZŠ s MŠ Čerhov

• Prvé dni v školskom klube

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Prvé dni v školskom klube.

Ako ten čas utiekol, u babičiek, u dedkov. Dohorela vatra, dobre bolo v Tatrách, ďalšie leto počká si. Kalendár má odkazy Katke, Hanke, Jankovi: „Nech sa páči do školy.“ Školský rok sa naplno začal aj v školskom klube. Zahrali sme si rôzne spoločenské a kolektívne hry v triede a športové hry na školskom dvore či ihrisku. Hry sme vymenili za rozprávkové knihy, ktoré sme si čítali a za farbičky, ktorými sme farbili omaľovánky. Deti sa pri aktivitách spriatelili a navzájom sa spoznali 🥰

• Informácia o voľnom pracovnom mieste

• Riaditeľstvo ZŠ s MŠ Čerhov zverejňuje informáciu o voľnom pracovnom mieste na pozíciu:

učiteľka MŠ na zastupovanie počas RD, najdlhšie do 30.6.2024

Termín nástupu: 11.9.2023

Rozsah úväzku: 100%

Kvalifikačné predpoklady:

- vzdelanie podľa vyhlášky 173/2023 o kvalifikačných predpokladoch

Požadované doklady:

- žiadosť o prijatie do zamestnania,
            - profesijný životopis,
            - motivačný list,