• "Vinobraňe z Urbanom"

• Žiaci nášho folklórneho krúžku Podkovička sa na Vinobraneckých slávnostiach 2021 predstavili s folklórnym pásmom "Vinobraňe z Urbanom".

• Naši najmenší z materskej škôlky

• Adaptačnými hrami sa deti prispôsobovali podmienkam MŠ, aby sa ľahšie zžili s jej denným režimom. Učili sa základy hygienických návykov a zoznamovali sa navzájom. Spoločný čas sme trávili vonku a hrali sa s prírodninami.

• September v ŠK 2

• Počas krásných jesenných dní sa deti zúčastnili mnohých aktivít. Zbierali gaštany a tvorili z jesenných plodov, zasúťažili si na školskom dvore, zahrali si pohybové a športové hry na ihrisku, vybrali sme sa na vychádzku do parku, kde sa vyšantili na šmykľavke a hojdačke, v triede sa zahrali so spoločenskými hrami a so stavebnicami a zúčastnili sa šarkaniády

• September v ŠK 1

• Septembrové aktivity v školskom klube boli plné hier, tancovania, súťaží, tvorivej činnosti a objavovaní nových poznatkov, zážitkov a priateľstiev.

• Plenárne rodičovské združenie

Vážení rodičia,

V pondelok 13.9.2021 o 16.00 hod. sa uskutoční plenárne zasadnutie RZ v triedach.

Program:

1. Prevzatie antig. testov

2. Podpisovanie potrebných dokumentov na zač. šk. roka

3. Podrobné informácie o prechode na digitalizáciu - na Edupage

4. Informácie o prevádzkových a organizačných podmienkach na tento školský rok.

Účasť je dôležitá!!

Stretnutie sa uskutoční za prísnych hyg. podmienok. Každý rodič vyplní "Vyhlásenie o bezpríznakovosti návštevníka školy", ktoré si môže stiahnuť zo stránky alebo ho vypíše v škole.

Vyhlasenie_o_bezpriznakovosti_pre_navstevnika_skoly(1).docx

Vyhlasenie_o_bezpriznakovosti_pre_navstevnika_skoly.pdf​​​​​​​