• Rozlúčková "DISCO PARTY" v školskom klube 🥳

zas sa k tebe vrátime,

škola milovaná.

• Rozlúčka s predškolákmi

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Rozlúčka s predškolákmi.

Ako každý rok, aj teraz nastal čas rozlúčiť sa s predškolákmi, budúcimi žiakmi, preto nesmel chýbať slávnostný program, ďakovania a malé pohostenie, ktorým sme sa posilnili do ďalších letných dní strávených spolu s deťmi.

• Múzeum deťom

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Múzeum deťom .

Nádherný výlet do historických čias sme mohli prežívať spolu s rodičmi, pričom sme sa dozvedeli mnoho informácií o vtedajších panovníkoch v Trebišove, videli sme remeselnícke umenie, bol nám odhalený tradičný spôsob života našich prababičiek a dokonca sme si vyskúšali výrobu lana. Odniesli sme si vynikajúce zážitky, ktoré si v budúcnosti chceme určite zopakovať.

• Školský výlet - PD Skarabeus - Agro Veľké Raškovce

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Školský výlet - PD Skarabeus - Agro Veľké Raškovce.

Dňa 27. 6. 2023 žiaci 1. – 5. roč. navštívili farmu Skarabeus vo Veľkých Raškovciach. Najprv sme si pozreli výstavu historických motocyklov a automobilov. Chlapci aj niektoré dievčatá si „vyskúšali“ jazdu na motocykloch. Na gazdovskom dvore, mali deti možnosť vidieť, kŕmiť a dokonca aj pohladkať vyše 30 druhov tradičných domácich zvierat. Nezabudnuteľným zážitkom bola pre nich jazda na koni. Nasledovala zábava na ihrisku a vynikajúci obed – špekáčiky, ktoré si deti sami pripravili. Nechýbal ani sladký, studený dezert, na ktorý sme sa zastavili v Oboríne.

• ŠKD - Deň otcov

• Do fotogalérie bol pridaný nový album ŠKD - Deň otcov .

Tak ako vodičku pýta si kvetinka, mne býva dobre v náručí ocinka. Pokarhá, pohladká tak ako mama, rodina bez neho bola by sama. Má pevnú ruku a ťažký krok, lásku nám dáva celý rok. Všetko najlepšie tatíkom, ocinkom a ockom prajú žiaci ŠKD💙

• Školský ples

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Školský ples.

6. ročník školského plesu v námorníckom štýle. Zábava neskutočná, žiaci aj učitelia si to užili ako sa patrí. 💃🕺 Pre žiakov boli pripravené aj súťaže a samozrejme nesmela chýbať bohatá tombola. Ďakujem veľmi pekne všetkým sponzorom, rodičom, učiteľom, zamestnancom a všetkým, ktorí akokoľvek pomohli k hladkému priebehu tohto večera.

• Letný tábor Sovička

• Základná škola s materskou školou Čerhov, Hlavná 1, Čerhov 076 81

Informácia pre rodičov

V tomto školskom roku ZŠ s MŠ organizuje 6. ročník LETNÉHO TÁBORA SOVIČKA pre žiakov 1. stupňa.

1. termín         od 3.7.2023  do 14.7.2023

2. čas              od 7:30  do 15:30 hod.

3. miesto         ZŠ s MŠ Čerhov

4. platba          8€ / 1 deň (obed, olovrant, pomôcky) Platba vopred triednym učiteľom do 23.6.2023.

Bolo by vhodné vybaviť pre žiaka preukážku na vlak – bezplatnú prepravu.

Termíny letného tábora:

• 3.7. – 7.7.2023 (prvý týždeň) resp. 4 dni ...........32 €
            • 10.7. – 14.7.2023 (druhý týždeň) resp. 5 dní......40 €
            • 3.7. – 14.7.2023 (oba týždne) resp. 9 dní............72 €

Záujem potvrdiť cez EduPage

• MDD II.stupeň - Pevnosť Boyard

• Do fotogalérie bol pridaný nový album MDD II.stupeň - Pevnosť Boyard.

Už 6. ročník Pevnosti Boyard. Tento raz pri príležitosti osláv Dňa detí. Žiaci II. stupňa plnili rôzne úlohy, prešli si "vojenským" výcvikom, hľadali mince, skladali námornícke čiapky, triafali na cieľ, jedli "suchú stravu", vyskúšali si život na vysokej nohe, prenášali vodu cez prekážky, prišívali gombíky. K tomu všetkému viedla trasa cez pole a stále si so sebou nosili aj ťažký náklad v podobe tehál. Odmena za ich úsilie ich čkala v cieli.

• MDD v MŠ

• Do fotogalérie bol pridaný nový album MDD v MŠ.

Krásne teplé leto nám otvorilo brány do sveta športu, zábavy a spoločné strávených chvíľ v prírode. Pohybom sme oslávili aj sviatok detí, za čo sme si vyslúžili sladkú odmenu.

• MDD v ŠKD

• Do fotogalérie bol pridaný nový album MDD.

Nech na Vašej tvári, iba úsmev žiari a v srdiečku šťastie každým dňom nech rastie. Šťastný a krásny Deň deti, plný hier a zábavy sme mali v ŠKD. Pani vychovávateľky detí odmenili chutnou zmrzlinou 🥳