• Lyžiarsky výcvik 2022/2023 - 2. deň

• Deň druhý: No...a od rána sme tvrdo makali. Máme za sebou základné inštrukcie, prvé metre na zjazdovke. A dnešný deň bol ukončený, ako inak, keď nie zábavou.

• Lyžiarsky výcvik 2022/2023 - 1. deň

• Deň prvý: Hurá, už sa tešíme na týždeň plný zážitkov. Po príchode na penzión nás privítali chutným obedom. V popoludňajších hodinách sme si vyskúšali potrebnú výstroj. Deň sme ukončili aktivitami v exteriéri aj interiéri.

• Krúžok Mini Podkovička

• Na krúžku Mini Podkovička sme si zopakovali a precvičili základné kroky, tance a piesne, ktoré sme sa naučili. Naučili sme sa klobúkový tanec a za odmenu sme si v telocvični zahrali loptové hry.

• Materská škola - december 2022

• Hneď v úvode zimy nám bohatá snehová nádielka umožnila do sýtosti sa vyšantiť. Postavili sme si snehuliaka a pustili sa do práce s medovníčkami a vianočnými ozdobami. Privítali sme medzi nami aj dlho očakávaného Mikuláša, ktorý nás ešte raz navštívil v našich obciach, kde sme mu pekne zaspievali a zarecitovali básničky. S túžbami v srdiečku sa deti pripravovali aj na Vianočnú akadémiu, aby opäť krásne spievali, recitovali básničky, oduševnene tancovali a boli patrične odmenené. Šikovné deti z MŠ ani veľká chorobnosť neodradila od kultúrnych vystúpení a zaujímavých predvianočných aktivít.

• Kino v klube

• Ku koncu týždňa sme si v triede školského klubu urobili kino. Žiaci s nadšením sledovali rozprávku Matilda 2 a pritom si pochutnávali na rôznych dobrotách a sladkostiach.

• Hry a aktivity v klube

• Pondelok po prázdninách nás čakalo veľké prekvapenie. Pod vianočným stromčekom sme si našli krásne zabalené darčeky, ktoré nám vyčarili úsmev na tvári. V klube máme priestor na hry a tak sa hráme skupinovo aj individuálne. Voľný čas sme využili na tvorenie a s vodovými farbami sme si vymaľovali zimné zvieratká.